Truhlářství Jasanský

Výroba - Nábytek lamino

Vyrábíme nábytek z laminované dřevotřísky všech dekorů od výrobců Kronospan, Alfa Říčany, DDL Lukavec, Egger. Hrany jsou dokončovány buď obyčejnými hranami , hranami ABS v tloušťkách 0,5 až 3 mm nebo narážecími hranami. Kování používáno převážně od firmy Hettich. Složitější celky (např. vestavěné skříně) u zákazníků montujeme.

Sestava skříněk do obývacího pokoje – kombinace vzorů černá a šedý dub, obsahuje skříňky otevřené,uzavřené dvířky plnými, prosklenými a sklopnými. Ve spodní části jsou dvě zásuvky.
Sestava skříněk (knihovna) a pracovního stolu – podle dýhovaných dveří z olše použito pro sestavu lamino olše, hrany ABS tl. 2 mm, na plát stolu tl. 36 mm použita narážecí hrana. Dvířka knihovny zasklena kouřovým sklem.
 
Dvoulůžko s dvěmi vysouvacími zásuvkami pro lůžkoviny – k laminu mahagon použity narážecí hrany. Rošt pod matrací je dřevěný s vložkou z akulitu z důvodu lepší vzdušnosti.
Skříně - Využití plochy 120 x 250 cm(úzká chodba v garsonce) sestavou dvou skříní. S dveřmi otvíracími (dvoukřídlími) a posuvnými (trojkřídlími). Materiál : buk figurální. Hloubka skříně s otvíracími dveřmi je 60 cm a je uvažována jako šatník s ramínky. Hloubka skříně s posuvnými dveřmi je 45 cm. Vnitřek je opatřen policemi a zásuvkami.
 
Skříň s nástavcem – kombinace černé a buk světlý. Dolní dveře posunovací
Sestava skříní s nástavci – provedení černé lamino
Sestava nábytku do divadelní šatny (Kulturní centrum Č.Třebová). Kombinace lamina: sůl-pepř, béžová. Hrany ABS tl. 2 mm. Skříň hl. 60 cm s tyčí na ramínka, uzamykatelná. Stolky pro líčení opatřeny svítidlem, zrdcadlem, dvojzásuvkou a tyčkou pro upevnění dalších přídavných světel. U věšákové stěny jako sedák použita pracovní deska tl. 28 mm s přední zaoblenou hranou, nohy z nerezových trubek.
 
 
www.truhlarstviJAS.cz info@truhlarstviJAS.cz